המלצות נוספות

מזמן לא שמעתי הרצאה כה מעצימה ומרגשת שבה הצלחת להטמיע מתח, התרגשות עוז וכל כך הרבה אהבה לאנשים שסביבך ולמדינה שלנו. ריגשת אותי מאוד
גילה ברונר
אין לי מילים. גם הפעם הצלחת לרגש אותי, למרות ששמעתי את הרצאתך כבר שלוש פעמים לפחות. סטנדפיסטית של החיים. אין ספק את גדולה מהחיים ומדהימה. חיבוק ענק.
ציפי קציר
מועדון גמלאי סגל אונ' תל אביב
ענת, לא זוכרת מתיי היינו קשובים ומרותקים כל כך בהרצאה. עמדת זקופה, סיפרת סיפור יוצא דופן עלייך. סיפור ניצחון שזור בהיסטוריה של מדינתנו המיוחדת. אני גאה שהיית אורחת שלנו אתמול. ריגשת והעצמת אותנו.
גולדי (זהבה גור)
תודה ענקית לך. מילים אינן יכולות לבטא את הערכתי הרבה אלייך. כמה נפלאה ונדירה ומיוחדת את. כמה כוח ותקווה נתת לכל אחת ואחד אתמול. לכבוד הוא לי להכיר אותך ואת רפי בעלך.
גליה סרנר
טורנטו קנדה
תודה לך ענת, החברים מאוד מאוד נהנו ובהחלט גרמת להם להתרגשות ומחשבות לגבי הדרך להתמודד עם קושי... זה עלה בשיחתנו בהמשך הערב. מחבקת ומחזקת להמשך ימים טובים ובריאים חוג רעים במושב
נירה פרוינד
חוג רעים - גבעת המורה
ענת שלום. התכוונתי לכתוב לך שאמש היה לנו ערב מרגש ומעניין כאחד ויצאנו עם מסר נהדר לקראת עצמאות 70 למדינה. אהבת ארץ ישראל ואת המדינה. יישר כוח היית פשוט מקסימה. תודה ונעביר זאת לאחרים.
מיכה דרמון
רכז הרצאות חוג בית קריות
ענת, תודה על הרצאה מדהימה! מנויי הקאנטרי במגדלי תל אביב נהנו מאוד וגם אני כמובן. סיפורך מרגש ומצמרר. תודה על השירות המעולה ובהצלחה!
קורל
רכזת מועדון תרבות. מגדלי תל אביב
ענת יהלום היא דוגמא לחוסן נפשי והרבה אומץ ובהחלט נותנת הרבה השראה.
נינה ואלי שלחון
שלום ענת ורפי גם. כולן נהנו מאוד. התרשמו מהסיפור מכוח הרצון מהאופטימיות והכוחות וכמובן גם מהכושר הרטורי שלך. רק הצטערו שהבעלים לא הוזמנו. אז בפעם הבאה.
ברכה אור
חוג בית מסיבת 70 כפר חיים

Thanks to all the women of VATBox!!!

We hope you'll take one or two things from Anat Yahalom's fascinating lecture!

 See you next year,

Hadar & Shirley